Меню
м. Вінниця, пер. Грибоєдова
Час роботи магазину:
  • ПН-НД з 09:00 до 21:00
+38(099) 351-28-39

Каремати та сидушки

Каремат п'ятиточка трьохсекційна Kiborg П-3 Оксфорд Мультикам
0
750грн.
Тканина Оксфорд щільністю 140г/м Колір олива Килимок трансформер, що складається з 3-х секцій. Невеликі розміри та можливість використовувати в трьох різних положеннях, робить цей виріб надзвичайно універсальним та незамінним в польових умовах. Оскіл..
Каремат тактичний розкладний піксель
0
1 150грн.
Каремат тактичний розкладний Мультикам Складний польовий каремат для проведення стрілецьких тренувань, тактичних дій може бути використаний як спальний килимок або звичайний туристичний каремат. Відмінно підійде для щоденної жорсткої експлуатації у ..
Килимок (каремат) для сидіння потрійний Кордура Мультикам
0
980грн.
Тканина Cordura 1000D Колір піксель Килимок трансформер, що складається з 3-х секцій. Невеликі розміри та можливість використовувати в трьох різних положеннях, робить цей виріб надзвичайно універсальним та незамінним в польових умовах. Оскільки килим..
Килимок для сидіння одинарний Kiborg П-1 Кордура Піксель
0
580грн.
Каремат-сидушка (п'ятиточка) односекційна зі з'ємним ременем, матеріал Cordura nylon 500D у кольорі мультикам. Даний каремат розроблений спеціально для військовослужбовців та туристів, із урахуванням усіх потреб, та забезпечення більш комфортного пер..
Килимок для сидіння одинарний, п'ятиточка односекційна Kiborg П-1 Кордура Мультикам
0
580грн.
Каремат-сидушка (п'ятиточка) односекційна зі з'ємним ременем, матеріал Cordura nylon 500D у кольорі піксель ММ14. Даний каремат розроблений спеціально для військовослужбовців та туристів, із урахуванням усіх потреб, та забезпечення більш комфортного ..
Килимок для сидіння одинарний, п'ятиточка односекційна Kiborg П-1 Оксфорд Мультикам
0
420грн.
Каремат-сидушка (п'ятиточка) односекційна зі з'ємним ременем у кольорі піксель ММ14. Даний каремат розроблений спеціально для військовослужбовців та туристів, із урахуванням усіх потреб, та забезпечення більш комфортного перебування у польових умовах..
Килимок для сидіння односекційний Kiborg П-1 Хакі Оксфорд
0
370грн.
Тканина Оксфорд 600D щільністю 230г/м Колір мультикам Розмір 37х30 см Додатково зроблений карман, який дає можливість змінювати наповнювач Як буфер та утеплювач використовується ізолон підвищеної жорсткості товщиною 10мм. Підвіси із стропи для кріпле..
Килимок для сидіння потрійний, п'ятиточка трисекційна Kiborg П-3 Кордура Піксель
0
980грн.
Тканина Cordura 1000D Килимок трансформер, що складається з 3-х секцій. Невеликі розміри та можливість використовувати в трьох різних положеннях, робить цей виріб надзвичайно універсальним та незамінним в польових умовах. Оскільки килимок має відмінн..
Килимок для сидіння потрійний, п'ятиточка трисекційна Kiborg П-3 Хакі Оксфорд
0
620грн.
Тканина Оксфорд 600D щільністю 230 г/м Колір мультикам Килимок трансформер, що складається з 3-х секцій. Невеликі розміри та можливість використовувати в трьох різних положеннях, робить цей виріб надзвичайно універсальним та незамінним в польових умо..
Килимок каремат туристичний під спальний мішок
0
360грн.
Килимок спальний польовий 10 мм Розмір: 0,6 х 1,95 м, товщ. 10 мм Колір: сірий Країна виробник: Україна Призначення: універсальний Матеріал: Поліфом Килимок для туризму, відпочинку та занять спортом, використовується як усередині приміщення так і на ..
Тактичний розкладний каремат посилений (20мм+стропа) Kiborg К-2 Хакі
0
1 390грн.
Розмір в розкладеному вигляді 180×60×2 см У похідному стані 60×20×2 см Наповнювач поліфом 20мм Килимок пошитий з водовідштовхувальної тканини Оксфорд щільністю 135г/м² Має ручку для перенесення чи кріплення до рюкзака. Фіксується двома фастекс..